bezkrwawe ŁOWY W GMINIE ŁUKÓW

Gmina Łuków oraz Towarzystwo Przyrodniczo-Historyczne „Orlik” zapraszają na wernisaż fotografii przyrodniczych Romana Korlagi pn. „bezkrwawe ŁOWY W GMINIE ŁUKÓW”. Celem wystawy jest pokazanie piękna przyrody gminy Łuków.

Roman Korlaga jest mieszkańcem Gręzówki w gminie Łuków. Od 2013r. jest członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody, od 2015r. – Towarzystwa Przyrodniczo-Historycznego „Orlik”. Wolny czas spędza na łonie natury, gdzie podczas bezkrwawych łowów chwyta w kadrze świat otaczającej nas przyrody. Z powodzeniem uczestniczy w konkursach na Fotografa Roku Okręgu Mazowieckiego Związku Polskich Fotografów Przyrody. W latach 2015 – 2017 jego fotografie były nagradzane i wyróżniane w tym prestiżowym konkursie fotografii przyrodniczej. Roman Korlaga jako pierwszy potwierdził na fotografii obecność wilków w łukowskich lasach.

Wernisaż odbędzie się 21 kwietnia br. /piątek/ o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Łuków /ul. Świderska 12, Łuków/.

Wystawa będzie dostępna dla oglądających od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00, po wcześniejszym zgłoszeniu się do kancelarii Urzędu Gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *