Sowia Noc 2017 edycja jesienna – ZAPISY

Towarzystwo Przyrodniczo – Historyczne „Orlik” zaprasza dzieci oraz młodzież wraz z rodzicami na kolejne spotkanie z sowami.

Poprzednie edycje projektu cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i dlatego postanowiliśmy zorganizować również edycję jesienną.

Zapraszamy na „Sowią Noc” w gminie Adamów, gdzie spotkamy się w piątek 6 października w Gminnej Bibliotece Publicznej w Adamowie przy ul. Kleeberga 5c.
Dzień później, w sobotę 7 października, wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej.

Więcej szczegółów na plakatach.

Jesienna edycja spotkań z sowami odbędzie się dzięki pomocy i wsparciu:
Gminnej Biblioteki Publicznej w Adamowie,
Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej,
Gminy Adamów,
Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego „Agro-Top” z Gręzówki.

Liczba Uczestników jest ograniczona, a o możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń.

Limit miejsc został wyczerpany! W celu dokonania zapisu na Sowią Noc w Adamowie należy pobrać TUTAJ kartę zgłoszenia (każda osoba pełnoletnia = karta zgłoszenia).Wypełniony i podpisany skan karty zgłoszenia prosimy odesłać na adres e-mail: biblioteka@adamow.pl. WAŻNE!!! Potwierdzeniem wpisania uczestnika na listę jest e-mail zwrotny od organizatorów. Oryginały kart zgłoszenia należy dostarczyć do organizatora w dniu spotkania.

Limit miejsc został wyczerpany! W celu dokonania zapisu na Sowią Noc w Woli Okrzejskiej należy pobrać TUTAJ kartę zgłoszenia (każda osoba pełnoletnia = karta zgłoszenia).Wypełniony i podpisany skan karty zgłoszenia prosimy odesłać na adres e-mail: muzeumhs@wp.pl. WAŻNE!!! Potwierdzeniem wpisania uczestnika na listę jest e-mail zwrotny od organizatorów. Oryginały kart zgłoszenia należy dostarczyć do organizatora w dniu spotkania.

Każdy Uczestnik Sowiej Nocy prowiant na ognisko przygotowuje we własnym zakresie.

Organizatorzy zastrzega możliwość modyfikacji programu ze względu na warunki pogodowe.

W przypadkach jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt z organizatorami – tel. 513 869 916.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *